• Pasowanie na przedszkolaka w grupie II 3-latków

27.10.2016 20:31

27.10.2016r. w naszej grupie odbyło się "Pasowanie na Przedszkolaka". Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu pierwszy raz przekroczyły próg przedszkola oraz ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Po zakończonej części artystycznej pan dyrektor dokonał uroczystego pasowania. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom i znaczek. Następnie wszystkie dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Marzenna Grygorowicz

• Grupa I 3-latki

27.09.2016 18:49

Witajcie!!!
      To my grupa I 3-latków. Od 1 września zaczeliśmy uczęszczać do przedszkola. W przedszkolu jest super, uczymy się różnych piosenek i wierszyków. Codziennie spędzamy czas na świeżym powietrzu a dzisiaj z nami na spacer wybrał się ...wąż Leon.

Renata Bednarzak

• Witamy w przedszkolu

07.09.2016 18:27

Pierwszego września 2016r. dziei z grupy II 3 - latków rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Oto zdjęcia dzieci podczas obiadu, dowolnych zabaw, odpoczynku z pierwszych dni ich pobytu w przedszkolu.

• Dzień Babci i Dziadka w 3-latkach

09.03.2016 22:08

„Dzień Babci i Dziadka w gr. 3-latków”

Dzień Babci i Dziadka przebiegł bardzo uroczyście, chociaż frekwencja dzieci była bardzo niska, ponieważ dużo dzieci było chorych. „My maluchy, ale zuchy” – bardzo się staraliśmy wyrównać braki spowodowane nieobecnością koleżanek i kolegów; podczas recytacji wierszy, śpiewania, przedstawień. Przedszkolaki zapraszały do zabawy babcie i dziadków. Wspólna biesiada dała możliwość wzajemnego poznania się.