• Święto Dziadków w gr.3-latków

   23.02.2019 14:00

   Dzień Babci i Dziadka to szczególne święto w przedszkolu. Przybyłych gości powitały uśmiechnięte przedszkolaki, które w okolicznościowej inscenizacji wyraziły miłość i szacunek do dziadków. Wspólna zabawa i słodki poczęstunek umiliły uroczystość.

  • Kolędowanie w gr.3-latków

   23.02.2019 13:54

   W grudniu w gr.3-latków odbyło się wspólne kolędowanie. Dzieci wraz rodzicami dekorowały pierniczki. Wysłuchały opowiadania o choince, poznały tradycje świąteczne. Zaangażowanie dzieci w dekorację ciastek, wspólne śpiewanie kolęd i zapach pierniczków wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój.

  • Cudownych rodziców mam . . .

   23.05.2018 22:33

   22 maja w grupie 3- latków odbyła się uroczystość Dnia Mamy i Taty. Jest to jedna z najważniejszych uroczystości w przedszkolu. Dzieci wraz panią Iloną Szczepańską-Huk przygotowały z tej okazji piękną inscenizację. Z przejęciem recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Następnie wręczyły rodzicom własnoręcznie przygotowane prezenty. Wspólne zabawy ze śpiewem i tańce dostarczyły wszystkim wiele radości. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek. Impreza była bardzo udana. 

    

  • Moja ulubiona bajka na dobranoc

   13.07.2017 22:48

   Konkurs plastyczny przeprowadzony w grupie II 3-latków "Moja ulubiona bajka na dobranoc" był podsumowaniem realizowanego w grupie programu "Kraina baśni i bajek". Wszystkie dzieci, które brały udział w konkursie otrzymały nagrody. Gratulujemy dzieciom i rodzicom pomysłowości i pięknie wykonanych prac.

   Marzenna Grygorowicz 

  • Wycieczka do Straży Pożarnej

   19.06.2017 18:56

   Dnia 09.06.2017r. przedszkolaki z grupy II 3-latków wybrały się na wycieczkę do OSP w Terespolu, aby zobaczyć jak wygląda praca strażaków. Dzięki życzliwości Pana Jarockiego dzieci mogły obejrzeć sprzęt pożarniczy oraz samochód strażacki. Wysłuchały również opowieści o trudnej, odpowiedzialnej i niebezpiecznej pracy strażaków oraz akcjach ratowniczo-gaśniczych. Niebywałą atrakcją było lanie wody, możliwość przymierzenia hełmu strażackiego oraz wejście do wozu.