• Gr.I 3-latków na wycieczce

09.06.2017 22:22

Dnia 1 czerwca 2017r. z okazji Dnia Dziecka wszystkie grupy przedszkolne (3,4-ro latki) pojechały na wycieczkę do Ośrodka Sportu i Rekreacji "Wiosenny Wiatr" w Woskrzenicach. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: przejazd bryczką, przejazd na koniku, ścianka wspinaczkowa, zjazd na tyrolce oraz plac zabaw i trampoliny. Po wspólnych zabawach na dzieci czekała pyszna zupa oraz kiełbaski z grilla. Do domu wróciliśmy zmęczeni ale bardzo szczęśliwi smiley.

Renata Bednarzak

• Dzień Mamy i Taty

09.06.2017 21:23

W dniu 26.05.2017r. w grupie II 3-latków odbyło się uroczyste spotkanie dla mam i tatusiów z okazji ich święta. Dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki a na koniec złożyły najgorętrze życzenia. Rodzice byli zadowoleni i wzruszeni, ściskali swoje pociechy i dziękowali za prezenty. Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek. Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze.

Marzenna Grygorowicz

• Malowanie kredą

22.05.2017 22:11

Przyszedł maj i nareszcie na dworze zrobiło się ciepło. Korzystając z tej okazji dzieci z grupy I 3-latków wyszły na plac przedszkolny, żeby porysować kredą. Piękne malunki mogliśmy podziwiać na parkingu przed przedszkolem. Radości z rysowania i malowania nie było końca.

R. B.

• Moje ulubione danie

22.05.2017 21:39

Do grupy 3-latków zaproszono na zajęcia mamy: Szymona K., i Nikoli B., które przyniosły ze sobą  "Książki Kucharskie" przeczytały wybrany przez siebie przepis, pokazały obrazki, opowiedziały też o swoich ulubionych daniach. Następnie dzieci pod opieką mam z wielkim zapałem samodzielnie zrobiły kanapki oraz przepyszny deser z galaretki, który niesamowicie smakował.

Marzenna Grygorowicz

• Wyjście do biblioteki

22.05.2017 21:22

W piątek 19 maja trzylatki z grupy II odwiedziły szkolną bibliotekę. Dzieci miały okazję obejrzeć bogaty księgiozbiór przeznaczony specjalnie dla nich oraz poznały pracę Pani bibliotekarki. Ponadto przedszkolaki wysłuchały bajki o Franklinie i z wielkim zainteresowaniem oglądały ciekawe książki. Dziękujemy Pani bibliotekarce za poświęcony nam czas.

Marzanna Grygorowicz