• Grupa I 3-latki

27.09.2016 18:49

Witajcie!!!
      To my grupa I 3-latków. Od 1 września zaczeliśmy uczęszczać do przedszkola. W przedszkolu jest super, uczymy się różnych piosenek i wierszyków. Codziennie spędzamy czas na świeżym powietrzu a dzisiaj z nami na spacer wybrał się ...wąż Leon.

Renata Bednarzak

• Witamy w przedszkolu

07.09.2016 18:27

Pierwszego września 2016r. dziei z grupy II 3 - latków rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Oto zdjęcia dzieci podczas obiadu, dowolnych zabaw, odpoczynku z pierwszych dni ich pobytu w przedszkolu.

• Dzień Babci i Dziadka w 3-latkach

09.03.2016 22:08

„Dzień Babci i Dziadka w gr. 3-latków”

Dzień Babci i Dziadka przebiegł bardzo uroczyście, chociaż frekwencja dzieci była bardzo niska, ponieważ dużo dzieci było chorych. „My maluchy, ale zuchy” – bardzo się staraliśmy wyrównać braki spowodowane nieobecnością koleżanek i kolegów; podczas recytacji wierszy, śpiewania, przedstawień. Przedszkolaki zapraszały do zabawy babcie i dziadków. Wspólna biesiada dała możliwość wzajemnego poznania się.