• Zajęcia otwarte z języka angielskiego

24.05.2019 20:35

W dniu 17 maja 2019 zorganizowane zostały zajęcia otwarte z języka angielskiego, na które zaproszono rodziców 6-latków z grupy p. Anny Szamuk. Podczas zajęć dzieci zaprezentowały swoje umiejętności językowe poprzez udział w grach i zabawach oraz śpiewając piosenki w języku angielskim.

A. Laskowska

• Zdrowy styl życia

23.05.2019 22:49

Dnia 14.05.2019r. dla wszystkich grup przedszkolnych zorganizowano zajęcia dotyczące zdrowego stylu życia, które poprowadziła 4 osobowa grupa studentów wraz z opiekunem  z Koła Naukowego „Diagnoza” z Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Dzieci wraz ze studentami omówiły piramidę żywieniową, uczestniczyły w mini aerobiku przy muzyce, a na zakończenie wykonały pracę plastyczną pt. „Moja ulubiona zdrowa żywność”.

A. Laskowska
      R. Bednarzak

O zawodach słów kilka

09.04.2019 20:57

Dzieci z grup pięcio oraz sześciolatków przygotowały krótkie występy artystyczne, prezentując wierszyki oraz piosenki na temat zawodów.  Pojawiły się więc utwory o policjantach, nauczycielach czy fryzjerkach, ale także astronaucie czy kucharzach. Najmłodsi znakomicie przygotowali się do występów – nauczyli się tekstów, zadbali również o odpowiedni strój.  Spotkanie sprawiło wiele radości i wprawiło dzieci w doskonały nastrój.