• "Pokaz iluzji w przedszkolu"

08.03.2020 16:04

Dzień 5 marca okazał się bardzo "magiczny" w naszym przedszkolu. Odwiedził nas iluzjonista, który wprowadził przedszkolaków w świat iluzji, humoru i doskonałej zabawy. Sztuczki zapierały dech w piersiach i wywoływały zachwyt na twarzach dzieci oraz pań. Przedmioty znikały i pojawiały się, "fruwały" kolorowe chustki oraz nie zabrakło sztuczek z kartami. Na zakończenie dzieci pożegnały naszego gościa gromkimi brawami.

R. Bednarzak

• Rekrutacja do Przedszkola Miejskiego

02.03.2020 12:11

Rekrutacja do Przedszkola

Kancelaria szkoły prowadzi nabór dzieci do Przedszkola na rok szkolny 2020/2021.

Potrzebne dokumenty można pobrać w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej szkoły (zsp1terespol.edu.pl)

Przedszkole/ Ważne Informacje/zakładka REKRUTACJA 2020.

Deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego dostępne są u wychowawców grup.

Wypełnione wnioski należy złożyć w kancelarii szkoły!

• Konkurs logopedyczny

25.02.2020 19:00

"Języczkiem malowane"

Z okazji zbliżającego się Dnia Logopedy zapraszamy wszystkie dzieci z grup 5 i 6-latków do udziału w konkursie logopedycznym. Każdy uczestnik przygotowuje pracę plastyczną (technika i format dowolny), która powinna zawierać jak najwięcej wyrazów z głoskami: sz, ż, cz, dż np. obrazek pokoju z zabawkami (szafa, żyrandol, szuflady, ciężarówka itp.). Dodatkowo na dole kartki umieszczamy wskazówki do prawidłowej artykulacji głosek szumiących (może to być wydrukowany schemat artykulacyjny lub opis: języczek na górze za ząbkami, zęby przybliżone, usta zaokrąglone.
      Na prace czekamy do 4 marca.
      Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 6 marca.

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie!
      Logopeda - D. Wójcik

• Zabawa choinkowa

16.02.2020 20:27

W czwartek 06.02.2020r. w naszej placowce odbyła się zabawa choinkowa. Nasza sala na chwilę zamieniła się w dyskotekową salę, przystrojoną balonami i serpentynami z bibuły. Wszyscy czekali z niecierpliwością na pojawienie się Świętego Mikołaja, który podarował wszystkim grzecznym dzieciom prezenty. Jednak zanim pojawił się ulubieniec najmłodszych, każdy bawił się w rytmach disco i repertuarze dla najmłodszych. Imprezę poprowadził Wodzirej Fantomasz. Nie zabrakło wspólnych tańców, zabawa i konkursów.

R. Bednarzak

28.01.2020 15:54

Szanowni Rodzice!

W zawiązku ze wzrostem zachorowań wśród dzieci bardzo proszę o respektowanie zapisu statutu przedszkola i odpowiedzialne zachowanie oraz nieprzyprowadzanie dzieci chorych, przeziębionych, z kaszlem, katarem i bólami brzucha.

Opiekunowie dzieci, u których wystąpią objawy choroby, będą wzywani po odbiór podopiecznych.