• Zajęcia logopedyczne w domu - część 2

06.04.2020 13:10

Drodzy Rodzice, w kolejnej części naszych spotkań z serii Ćwiczymy w domu skupimy się na usprawnianiu percepcji słuchowej. W punkcie pierwszym malutka garść teorii (abyśmy wiedzieli, co ćwiczymy i dlaczego jest to tak ważne) oraz oczywiście materiały do pobrania i ciekawe linki do sprawdzenia. W punkcie drugim natomiast bardzo interesujący poradnik dla dzieci o koronawirusie (do bezpłatnego pobrania). Ta, przygotowana przez Wydawnictwo Olesiejuk, książka w rewelacyjny sposób opowiada o panującej sytuacji i pomaga tym samym zrozumieć i oswoić się z trudnościami, jakie napotykamy. Serdecznie zachęcam (wystarczy kliknąć w podany niżej link).

Ćwiczymy w domu cz. 2
    • Praca plastyczna "Wiosna" wykonana przez przedszkolaki

01.04.2020 19:51

Przedszkolaki z wykonały prace plastyczne o tematyce wiosennej. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Zachęcamy do czytania

30.03.2020 13:50

Jak możecie Państwo w ciekawy sposób rozwijać ze swoimi dziećmi sprawność grafomotoryczną? Czasami wystarczy tylko odrobina wolnego miejsca, dywan albo stolik i zawartość lodówki. A doskonała zabawa gwarantowana:) Zachęcamy do skorzystania z podpowiedzi zamieszczonych w poniższych tekstach:)
      Sprawnosc-grafomotoryczna.docx
      zwiekszanie_sprawnosci_dloni-1.pdf

• Zajęcia logopedyczne w domu

26.03.2020 18:41

Drodzy Rodzice, w obecnej sytuacji zachęcam do odwiedzenia zakładki "Kącik logopedy" (w szczególności rodziców dzieci uczęszczających na zajęcia). W artykule Ćwiczymy w domu - cz.1 znajdziecie Państwo istotne wskazówki i ciekawe materiały do pracy w domu. W razie pytań lub wątpliwości zachęcam do kontaktu (informacja na stronie głównej szkoły). Życzę zdrowia i wytrwałości w tym niełatwym dla wszystkich okresie.
      D. W.