31.08.2019 21:26

Szanowni Rodzice

Przedszkole Miejskie zaprasza dzieci przypisane do poszczególnych grup wiekowych na zajęcia od dn. 02.09.2019r. (nie ma oficjalnego rozpoczęcia roku przedszkolnego).

Dzieci należy przyprowadzić do godz. 8.15

• Wizyta misjonarza w przedszkolu

02.06.2019 20:52

W piątek 31.05.19r. grupy 5 i 6-latków odwiedził, na zaproszenie ks. Artura, misjonarz Mateusz Wężyk. Dzięki tej wizycie dzieci dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy o swoich rówieśnikach z Afryki. Poznały różnice w wyglądzie, sposobie ubierania się i formach zabawy. Miały okazję obejrzeć filmiki, przedstawiające sytuacje z życia tamtejszych dzieci oraz porównać zabawki, jakimi się bawią. Dziękujemy ojcu Mateuszowi za poświęcony czas i przekazanie wielu cennych informacji.

D. Wójcik

• Zajęcia otwarte z języka angielskiego

24.05.2019 20:35

W dniu 17 maja 2019 zorganizowane zostały zajęcia otwarte z języka angielskiego, na które zaproszono rodziców 6-latków z grupy p. Anny Szamuk. Podczas zajęć dzieci zaprezentowały swoje umiejętności językowe poprzez udział w grach i zabawach oraz śpiewając piosenki w języku angielskim.

A. Laskowska