• Spotkanie z żołnierzem

02.02.2019 20:47

Dnia 1 lutego 2019r. w naszym przedszkolu miało miejsce spotkanie z panem Marcinem - zawodowym żołnierzem z 25. Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim. Dzieci miały wspaniałą okazję poznać bliżej zawód żołnierza. Obejrzały krótki film przedstawiający typowe ćwiczenia żołnierzy Kawalerii Powietrznej, miały możliwość zobaczenia, a potem założenia na siebie podstawowego oporządzenia np.: hełm, plecak, pas taktyczny, rękawice, kominiara itp., co wzbudziło ogromne emocje i zainteresowanie. Dzieci z uwagą słuchały pana Marcina i chętnie zadawały pytania. Na koniec wszycy stanęli do pamiątkowego zdjęcia. Było naprawdę miło!

A. Laskowska

• Teatrzyk w przedszkolu

29.01.2019 20:40

Dzisiaj tj. 29.01.2019r. gościliśmy w przedszkolu Studio Artystyczne AKADA z Suwałk z przedstawieniem poświęconym tematyce zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Główny bohater Jurek przedstawił dzieciom jakie są konsekwencje złego i nieprawidłowego odżywiania się i braku uprawiania sportu. Dzieci miały możliwość czynnie uczestniczyć w tworzeniu przedstawienia poprzez zaprezentowanie swoich umiejętności sportowych. Radości i uśmiechu nie było końca.

• DZIĘKUJEMY!

18.12.2018 17:15

Drodzy Rodzice, akcja charytatywna "Dobry Uczynek" została podsumowana, a wszystkie zebrane prezenty przekazane do domu dziecka. Po raz kolejny pokazaliście, że można liczyć na Waszą pomoc i wsparcie. Serdecznie DZIĘKUJEMY za okazane serce i wielką wrażliwość!!!

• Akcja charytatywna

06.12.2018 19:20

DOBRY UCZYNEK

Drodzy Rodzice! W tym roku nasze przedszkole podąży z pomocą do
      Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Komarnie, Szachach i Janowie Podlaskim (http://www.domdziecka-komarno.pl).

Zgodnie z uzyskanymi od wychowawców placówki informacjami zbieramy: puzzle, zabawki edukacyjne dla dzieci w różnym wieku (od 8 m.ż. +), kolorowanki, żele pod prysznic, szampony, antyperspiranty, pomadki ochronne, słodycze, owoce w puszkach (z długim terminem ważności), pasty do zębów, szczoteczki itp.

Zbiórka potrwa do 15 grudnia, aby dzieci w święta mogły się cieszyć prezentami.

Gorąco zachęcamy do przyłączenia się do akcji!!!

Organizatorzy: Ilona Białowąs, Dorota Wójcik